28.09.2021 Salı 00:57
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

ARALIK AYINDA HAFTA İÇİ HER GÜN İZLEYİCİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANAN “ANA OCAĞI”NIN SETİNE SÜRPRİZ ZİYARET!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
FLAŞ!... FLASH TV’DE SAAT 17.30’DA EKRANA GELECEK OLAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN BU AKŞAMKİ CANLI YAYIN KONUĞU ÜNLÜ POPÇU MEYRA!...
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. MAGAZİNSİZ YAPAMAYANLAR, ANTİ MAGAZİNCİLER!.. BU PROGRAMDAN SONRA MAGAZİNDE HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!.. MAGAZİNİ SEVENLERLE, MAGAZİNSİZ YAPAMAYANLARIN KARŞI KARŞIYA GELECEĞİ “ANTİ-MAGAZİN” BAŞLADI!.. SAKIN KAÇIRMAYIN!..
GOOGLE FACEBOOK'A SAVAŞ AÇTI!... SANAL ALEMİN BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI BAŞLIYOR!... DEVLER KARŞI KARŞIYA!...
YAPILAN BİR ARAŞTIRMAYLA GELMİŞ GEÇMİŞ “EN İYİ KORKU FİLMİ” BELİRLENDİ!.. PEKİ LİSTEDE HANGİ FİLMLER YER ALDI?..
FLAŞ!.. ŞU ANDA DEVAM ETMEKTE OLAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN BUGÜNKÜ KONUĞU HASAN YILMAZ CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ: “EVET BEN METROSEKSÜELİM!”
HASAN YILMAZ ŞU ANDA DEVAM ETMEKTE OLAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA SEMA ÇELEBİ’YLE ARALARINDA YAŞANAN GERGİNLİĞE AÇIKLIK GETİRDİ!.. YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN!..
FLAŞ!... FLASH TV’DE EKRANA GELEN MAGAZİN MERKEZİ BAŞLADI!.. PROGRAMIN BUGÜNKÜ KONUĞU HASAN YILMAZ!... İŞTE AYRINTILAR!..
DİKKAT!... EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ÜYELİK GEREKTİREN ARKADAŞLIK SİTELERİ İÇİN UYARILARDA BULUNDU!...
VATAN GAZETESİ’NİN HABERİ!... RTÜK, ÖZCAN DENİZ’İN, SEDA SAYAN’I YERE YATIRIP ÖPTÜĞÜ PROGRAMA, YAYINI DURDURMA YERİNE REKOR PARA CEZASI VERDİ... PEKİ BU ÖPÜCÜK KAÇ PARA EDER?
BEYAZ’IN BU POTU ÇOK KONUŞULUR!.. BEYAZ, MEHMET ALİ BİRAND’IN İSMİNİ YANLIŞ TELAFUZ ETTİ NELER OLDU NELER?
FLAŞ!... MAGAZİN MERKEZİ FLASH TV’DE BAŞLADI!.. FARKLI FORMATIYLA DİKKAT ÇEKEN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYIN KONUĞU SAMİ ŞARKILARIYLA STÜDYOYU COŞTURDU VE TÜM KIZLARI DELİ İLAN ETTİ?
FLAŞ!... FLASH TV’DE HER GÜN EKRANA GELEN “MAGAZİN MERKEZİ”NİN BUGÜNKÜ CANLI YAYIN KONUKLARI POPÇU BANU ZORLU VE PROFESYONEL İMAJ VE İLETİŞİM UZMANI İNCİ YEŞİLYURT OLACAK!.. PROGRAMDA BİRBİRİNDEN İLGİNÇ KONULAR İŞLENECEK!.. DETAYLAR BİR TIK ÖTEDE!..
PETEK DİNÇÖZ’ÜN CANLI YAYINDA BAŞLATTIĞI “TERÖRE LANET-SİYAH KURDELA” EYLEMİNE SANAT DÜNYASINDAN DESTEK YAĞDI!.. EYLEME BAŞTA AKP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ OSMAN YAĞMURDERELİ OLMAK ÜZERE BİR ÇOK SANATÇI DESTEK SÖZÜ VERDİ!..
“MÜMKÜN OLDUĞUNCA KLİMALARI AÇMIYORUM!.. CAMLARI AÇIP EVDE ÇIRILÇIPLAK DOLAŞIYORUM!” PEKİ KİM BU BOMBA İTİRAFI YAPAN GÜZEL?..
ÜNLÜ TENOR HAKAN AYSEV, HAYATI BOYUNCA KAÇ KEZ AŞIK OLDUĞUNU AÇIKLADI!.. TIKLAYIN!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi