24.01.2021 Pazar 00:41
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

KAYAHAN'IN "USTAYA SAYGI" ALBÜMÜNDE TARKAN 1. SIRADA YER ALIYOR! PEKİ MURAT BOZ NEDEN YOK? İŞTE ÖNE SÜRÜLEN İDDİALAR?
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
FLAŞ!.. YENİ ALBÜMÜYLE FIRTINA GİBİ ESEN POPÇU TAN, MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA!.. KENDİSİNİ EROL KÖSE’NİN POLEMİKSİZ TEK STARI İLAN EDEN TAN BU KONUYLA İLGİLİ CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. ASSOLİST SİBEL CAN LIPOSUCTION MU YAPTIRDI?.. MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA TELEFONLA BAĞLANAN ÜNLÜ MODACI NUR YERLİTAŞ BU KONUDA NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!... İDDİA EDİYORUZ BU PROGRAM ÇOK AMA ÇOK KONUŞULUR!... ÇÜNKÜ TÜRK TELEVİZYONLARINDA BİR İLK GERÇEKLEŞİYOR!... “MAGAZİN MERKEZİ” FLASH TV’DE BUGÜN BAŞLIYOR!... NELER Mİ OLACAK BU PROGRAMDA? MAGAZİN HABERLERİ NASIL MASAYA YATIRILIP, NASIL TARTIŞILIYOR? KASETLER NASIL İZLENİYOR, MONTAJ SETLERİNDE GÖRÜNTÜLER NASIL BİR TİTİZLİKLE YAPILIYOR? KISACASI BİR MAGAZİN HABERİ NASIL YAYINA HAZIRLANIYOR ONU ÖĞRENECEKSİNİZ? BU PROGRAM SİZLERİ MAGAZİNİN MUTFAĞINA VE MAGAZİNİN MERKEZİNE GÖTÜRECEK... MAGAZİNİN ELİ, KULAĞI, GÖZÜ, KALBİ YANİ TAM MERKEZİ “UÇANKUŞ MEDYA”NIN LEVENT’TEKİ BİNASINDAN CANLI YAYINLANACAK OLAN MAGAZİN MERKEZİ, FLASH TV’DE SAAT “17.30-19.30” ARASI HAFTA İÇİ HER GÜN EKRANA GELECEK!... SUNA ÜÇKARIŞOĞLU VE KAMERAMAN MURAT ÖZGÜN TAN’IN SUNACAĞI “MAGAZİN MERKEZİ” HER GÜN ÜNLÜ İSİMLERİ DE AĞIRLAYACAK!... AZ SONRA BAŞLAYACAK PROGRAMIN İLK KONUKLARI KİM OLACAK? İŞTE DETAYLAR!...
ÜNLÜ OYUNCU HALİT ERGENÇ, DÜĞÜNÜNDE GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKEN BİR KİŞİDEN ŞİKAYETÇİ OLDU... HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!...
FLAŞ!... MURAT TAŞDEMİR’LE YENİDEN BARIŞAN AFRODİT BANU ALKAN HAMİLE Mİ?..
ÖZCAN DENİZ, SAHNEYE ÇIKMADAN ÖNCE YAPILAN VERGİ DENETİMLERİNİN KENDİLERİNİ RENCİDE ETTİĞİNİ BELİRTEREK, “SANKİ BİZLER VERGİ KAÇIRIYORMUŞUZ GİBİ GENEL BİR ANLAMIN ORTAYA ÇIKMASI BİZLERİ RAHATSIZ EDİYOR”DEDİ...
DİKKAT!.. “GÖRÜNTÜLÜ KLİP HABER!” ÜNLÜ ŞARKICI PARASI OLMADIĞINI SÖYLEDİ VE YENİ ÇEKTİĞİ KLİBİNİ VİDEO PAYLAŞIM SİTESİ YOUTUBE’DA YAYINLAMAYA BAŞLADI!.. PEKİ KİM BU ÜNLÜ?..
SON GÜNLERDE İSMİ YALIN’LA ANILAN HELİN AVŞAR, YENİ BİR SEVGİLİSİ OLDUĞUNU AÇIKLADI!.. BEYEFENDİ KİM?
GENÇ VE GÜZEL OYUNCU SAADET IŞIL AKSOY, ŞİLİ’DEKİ FİLM FESTİVALİ’NDE EN İYİ KADIN OYUNCU SEÇİLDİ…
SEDA SAYAN, BELEK’TE AŞK HAYATIYLA İLGİLİ NELER SÖYLEDİ? SEDA’NIN SÜRPRİZLERİ BİR TIK ÖTEDE!..
ÜNLÜ AKTÖR ORLANDO BLOOM ÖNCE “KAZA” YAPTI SONRA DA BAKIN SUÇU KİME ATTI?
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. FOTO HABER!.. BU GÖRÜNTÜLER DENİZ SEKİ’Yİ GÖZYAŞLARINA BOĞAR!.. HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ EŞİ NAZİRE’YE GERİ Mİ DÖNDÜ? UÇANKUŞ’A ÖZEL GÖRÜNTÜLER BİR TIK ÖTEDE!..
FLAŞ!.. HÜLYA AVŞAR, BELEK’TE “ŞOKE” OLDU!.. BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI BİR TIK ÖTEDE!..
HOLLYWOOD’UN SKANDALLARIYLA VE GÜZELLİĞİYLE ÜNLÜ OYUNCUSU GÖRDÜĞÜ ALKOL TEDAVİSİNİN ARDINDAN YİNE GECELERE DÖNDÜ!.. ALTINA İÇ ÇAMAŞIRI GİYMEYEN SEKSİ YILDIZ RESMEN GÖĞÜS ŞOV YAPTI!.. PEKİ KİM BU ÜNLÜ?..
DÜNYACA ÜNLÜ İNGİLİZ MODEL GEMMA ATKINSON “NUTS” DERGİSİ İÇİN OBJEKTİFLER KARŞISINA GEÇTİ!.. GEMMA’NIN YÜREK HOPLATACAK ÇOK ÖZEL KARELERİ İÇİN TIKLAYIN!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi