23.01.2021 Cumartesi 23:22
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

KAYAHAN'IN "USTAYA SAYGI" ALBÜMÜNDE TARKAN 1. SIRADA YER ALIYOR! PEKİ MURAT BOZ NEDEN YOK? İŞTE ÖNE SÜRÜLEN İDDİALAR?
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
FLAŞ!.. ŞU AN DEVAM EDEN MAGAZİN MERKEZİ’NE KONUK OLARAK KATILAN BANU ZORLU, HAKKINDA ÇIKAN AŞK DEDİKODULARINA CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ!.. TIKLAYIN!..
FLAŞ!.. DİVA’YA TAVSİYELER!.. İMAJ UZMANI İNCİ YEŞİLYURT’A GÖRE BÜLENT ERSOY NE YAPARSA “DAHA GENÇ” GÖRÜNÜR?
FLAŞ!.. DENİZ SEKİ BU SÖZLERİ DUYMASIN: “AŞK İÇİN DE OLSA EVLİ VE ÇOCUKLU BİR ADAMLA BERABER OLUNMAZ”… MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA NELER OLUYOR?
FLAŞ!.. İMAJ KONUSUNUN İŞLENDİĞİ MAGAZİN MERKEZİ DEVAM EDİYOR!.. İMAJ UZMANI İNCİ YEŞİLYURT’TAN BAŞTA TARKAN OLMAK ÜZERE TÜM ERKEK POPÇULAR DA NASİBİNİ ALDI: “BEYAZ GÖMLEK VE ÇIPLAK VÜCUTTAN VAZGEÇSİNLER!..
FLAŞ!.. İMAJ KONUSUNUN İŞLENDİĞİ MAGAZİN MERKEZİ DEVAM EDİYOR!.. İMAJ UZMANI İNCİ YEŞİLYURT PETEK DİNÇÖZ’Ü NEDEN “GELECEK 10 YILA DAMGASINI VURACAK OLAN ÜNLÜ” OLARAK İLAN ETTİ?
FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ’NE KONUK OLARAK KATILAN İMAJ UZMANI İNCİ YEŞİLYURT MURAT BOZ’UN “ŞÖHRET ŞIMARIKLIĞININ BELİRTİLERİNİ” YAŞADIĞINI İDDİA ETTİ!.. NEDEN Mİ?
FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ’NE KONUK OLARAK KATILAN İMAJ UZMANI İNCİ YEŞİLYURT SİBEL CAN’IN AİLESİYLE ÇOK SIK EKRANDA GÖRÜNMESİNİ NASIL ELEŞTİRDİ?
PROFESYONEL İMAJ VE İLETİŞİM UZMANI İNCİ YEŞİLYURT ŞU ANDA DEVAM ETMEKTE OLAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDAN BANU ZORLU’NUN İMAJIYLA İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU!.. TIKLAYIN!..
SPOR YAPARKEN SOL DİZİNDEN YARALANAN VE HASTANEYE KALDIRILAN DENİZ SEKİ, AMELİYATA ALINDI!..
FLAŞ!.. ŞU ANDA DEVAM EDEN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA NİRAN ÜNSAL’IN EŞİ OĞUZ TÜRKÜSEV’DEN EVLİLİK TARİHLERİYLE İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMA!.. PEKİ ÇİFT EVLİLİK TARİHLERİNE NASIL KARAR VERMİŞ?..
MAGAZİN MERKEZİ’NE KONUK OLAN NİRAN ÜNSAL, “KARDEŞİ NİDA ÜNSAL’LA ARALARI BOZUK, KARDEŞİNİN ÖNÜNÜ KESİYOR” DEDİKODULARINA CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ!..
FLAŞ!... ŞU ANDA FLASH TV'DE DEVAM EDEN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYIN KONUĞU NİRAN ÜNSAL, UYURKEN BİLE BESTE YAPIYOR!... BEKİR HAZAR’IN YAYINDA OTURAN OĞUZ BEY EŞİ NİRAN ÜNSAL’IN UYURKEN NASIL BESTE YAPTIĞINI İTİRAF ETTİ CANLI YAYINDA!...
SON DAKİKA!... FLAŞ!... ESKİ MANKEN, YENİ OYUNCU AYSUN KAYACI, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ’NE “BURSLU OKUMAK” İÇİN BAŞVURUDA BULUNDU!... PEKİ KAYACI NASIL BİR YANIT ALDI?...
FLAŞ!... FLASH TV’DE SAAT 17.30'DA BAŞLAYACAK OLAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYIN KONUĞU NİRAN ÜNSAL!... DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...
FLAŞ!.. ÜNLÜ TÜRKÜCÜ MAHMUT TUNCER MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA “İBRAHİM TATLISES’E NEDEN KIRGIN OLDUĞUNU” AÇIKLADI!.. TIKLAYIN!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi