12.07.2020 Pazar 08:12
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
ÜNLÜ TELEVİZYONCU ESRA CEYHAN’IN MİNİK KIZI AYŞE’NİN 2. YAŞ GÜNÜ POLONEZKÖY BEYAZ BAHÇE’DE KUTLANDI!.. KUTLAMAYA NEŞE ERBERK, MÜŞERREF AKAY, PROF. DR. ARİF VERİMLİ, HAMİYET, SERDAR GÖKHAN, IŞIL TUNCER, DİYANET İŞLERİ ESKİ BAŞKANI PROF. SÜLEYMAN ATEŞ, AV. CENGİZ HORTOĞLU VE DR. LATİF KÜPELİ GİBİ ÜNLÜ İSİMLER KATILDI! DOĞUM GÜNÜNDEN İLK FOTOĞRAFLAR BİR TIK ÖTEDE!..
FLAŞ!.. BU FOTOĞRAFLAR GÜNDEME BOMBA GİBİ DEĞİL “ATOM BOMBA”SI GİBİ DÜŞECEK!.. HAMİLELİĞİNİN İLK AYLARINDA VANITY FAIR DERGİSİNE YARI ÇIPLAK POZLAR VEREREK GÜNDEM YARATAN DÜNYACA ÜNLÜ MODEL EVA HERZIGOVA BU KEZ “ÇIRILÇIPLAK” POZLAR VERDİ!.. “BOMBA” FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..
HOLLYWOOD’UN SEKSİ SARIŞINLARINDAN SOPHE MONK DA “SUTYEN” SEVMEYEN ÜNLÜLER ARASINA KATILDI!.. KIRMIZI BİR ASKILI VE EŞOFMANLARIYLA KENDİSİNİ SOKAĞA ATAN GÜZEL YILDIZ RÜZGARIN ESMESİYLE KAMERALARA GÖĞÜS ŞOV YAPTI!.. FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..
BÖYLE CEZA GÖRÜLMEDİ!.. İNGİLİZ HAVA YOLLARI ŞİRKETİ BRITISH AIRWAYS, ÜNLÜ MODEL NAOMI CAMPBELL'A ÖYLE BİR CEZA VERDİ Kİ!..
AYSUN HAYATIN GERÇEKLERİYLE TANIŞTI! "ÇOBAN TARTIŞMASI" YÜZÜNDEN HAYLİ ZOR GÜNLER GEÇİREN AYSUN KAYACI NASIL BİR ÖNLEM ALDI?
GREEK MÜZİĞİN KRALİÇESİ ZİYNET SALİ HEM TÜRKİYE HEM YUNANİSTAN’DA AYNI ANDA ALBÜM ÇIKARIYOR!... SALİ’NİN FOTOĞRAFLARI VE HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!...
FENA YAKALANDI!.. ALTINDA ESKİ MODEL BMW, YANINDA ESMER BİR GÜZELLE BENZİNLİKTE BENZİN ALIRKEN YAKALANAN ÜNLÜ KİM?
SEKSİ SARIŞIN DANNI’DEN YÜREK HOPLATAN KATALOG ÇEKİMİ!.. GÜZEL MODEL SİYAH BİKİNİSİYLE KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ VE ÖYLE POZLAR VERDİ Kİ!.. TIKLAYIN İZLEYİN!..
DİKKAT!... YENİ BOND KIZI GÜZELLER GÜZELİ OLGA’NIN “SOKAK ÇOCUĞU” OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!...
ÜNLÜ MANKEN EBRU ŞALLI’NIN VAZGEÇEMEDİĞİ VE HATTA KOLEKSİYON BİLE YAPTIĞI EŞYASI NE?
PARİS HİLTON'UN KENDİSİNDEN SONRA, YENİ FİLMİ “SEKSİ VE ÇILGIN” DA ÇOK YAKINDA TÜRKİYE'DE OLACAK... HİLTON FİLMDE HER ZAMANKİ GİBİ YİNE, OYUNCULUĞUNDAN ÇOK SEKSAPELİNİ KONUŞTURACAK...
FUNDA ARAR EVLİLİĞİNİN 10’NCU YILINDA “NİKAH” TAZELEYECİĞİNİ AÇIKLADI!... PEKİ AMA NEDEN?
ŞAHAN, UZATMALI SEVGİLİSİ DOĞA RUTKAY’A EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNDU VE OLUMSUZ YANIT ALDI MI?
12 NİSAN'DA DÜNYAEVİNE GİRMEYE HAZIRLANAN GÜZİDE DURAN, MANKEN ARKADAŞLARI İÇİN “KINA GECESİ” DÜZENLEYECEK!... NEREDE Mİ?
MEGASTAR TARKAN 13 NİSAN’DA WEMBLEY ARENA’DA VERECEĞİ KONSER ÖNCESİ BBC RADYO’YA KONUŞTU!...
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi