11.07.2020 Cumartesi 03:53
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
HEM SIFIR BEDEN HEM DE BİR ANNE OLMASINA RAĞMEN O, DÜNYANIN EN GÜZEL VE EN ÜNLÜ MANKENLERİ ARASINDA GÖSTERİLİYOR!.. FARKLI YÜZ HATTI VE MUHTEŞEM FİZİĞİYLE SANAT ESERLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ OLAN BU ÜNLÜ MODEL KİM?..
ANNE ELİ DEĞMİŞ GİBİ!.. AŞKIN NUR YENGİ, BEBEĞİ NAZLI’YI KENDİ SEBZELERİYLE BESLİYOR!.. NASIL MI?
ŞİMDİLİK BABA OLMAK İSTEMEDİĞİNİ BELİRTEN MEGASTAR TARKAN, “SPERMLERİNİ” SAKLAYACAĞINI AÇIKLADI!...
MAHSUN’UN ESKİ AŞKI BADE İŞÇİL, HANGİ FENERBAHÇELİ’YLE AŞK YAŞIYOR? BİR TIK ÖTEDE!..
MANUKYAN’IN GELİNİ HABERLERİ NAZ ELMAS’A İSYAN ETTİRDİ!.. MANUKYAN’IN TORUNU SANILAN NAZ ELMAS’IN YAKIŞIKLISI KİMMİŞ?
“HEROES” DİZİSİNİN SEKSİ VE GENÇ YILDIZI HAYDEN PANETTIERE’DEN MUHTEŞEM POZLAR!.. PRESTIGE MAGAZINE İÇİN OBJEKTİFLER KARŞISINA GEÇEN HAYDEN OLGUN POZLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ!.. FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..
BİR SÜREDİR AYRI OLAN NEHİR ERDOĞAN’LA MUSTAFA ALTIOKLAR NASIL BARIŞTI? ÇİFTİ BARIŞTIRAN OLAY NE?
DÜNYACA ÜNLÜ TOP MODELDEN İLGİNÇ İTİRAF!.. "SEVGİLİSİMLE GİTTİĞİM DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDE DOĞUM GÜNÜ SAHİBİ BENİ DUDAKLARIMDAN ÖPTÜ!.. HAYATIMIN ÖPÜCÜĞÜ BU OLDU!" PEKİ KİM BU SEKSİ YILDIZ?..
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE EVLENEN SÜREYYA YALÇIN İLE ÖNDER BEKENSİR “NAZAR”DAN KORKUYOR!...
AZERİ ŞARKICI ZAREMA, TARKAN'A OLAN AŞKINI ABARTTI. TARKAN'A YAKIN OLMAK İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİREN SEKSİ ŞARKICI, ŞİMDİ DE MEGASTAR'IN BEBEK'TEKİ EVİNİN YANINDAKİ EVİ SATIN ALIP ONA KOMŞU OLDU!... NASIL YANİ?
İŞTE MUTLULUĞUN RESMİ!.. CEYDA DÜVENCİ-ENGİN AKSÜT DÜĞÜNÜNDEN KARELER BİR TIK ÖTEDE!..
5 MİLYONDAN FAZLA KİŞİNİN İZLEDİĞİ RECEP İVEDİK’İN DEVAM NİTELİĞİNDEKİ İKİNCİ FİLMİN ÇEKİMLERİNE ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA BAŞLANIYOR. ŞAHAN GÖKBAKAR’IN TV ŞOVLARINDA CANLANDIRDIĞI RECEP İVEDİK KARAKTERİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIYARAK BEKLENİLEN ÜSTÜNDE GİŞE REKORU KIRAN FİLMİN İKİNCİSİ İÇİN KASIM AYINDA “KAMERA” DENİLECEK!...
FUTBOLUN HIRÇIN ÇOCUĞU PAUL GASGOINE’İN KIZI EN AZ BABASI KADAR HIRÇIN!.. AMA BIANCA’NIN HIRÇIN OLDUĞU ALAN MODELLİK!.. GASGOINE’İN SÜPER SEKSİ KIZININ POZLARI BİR TIK ÖTEDE!..
SİLİKON MODASINA UYDU!.. SİNEMA DÜNYASININ EN GÜZEL YILDIZI JENNIFER ANISTON NERESİNE SİLİKON TAKTIRDI? FOTOĞRAF İÇİN TIKLAYIN!..
KADINLARIN MENOPOZ SONRASI KORKULU RÜYASI OLAN KEMİK ERİMESİ KONUSUNDA HALKI BİLİNÇLENDİRMEK İÇİN KISA FİLM ÇEKEN YÖNETMEN MUSTAFA ALTIOKLAR, ESAS MESLEĞİ OLAN DOKTORLUĞA DA GERİ DÖNÜYOR!... ALTIOKLAR OSTEOPOROZA KARŞI SAVAŞ AÇTI!...
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi