31.07.2021 Cumartesi 14:57
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
AKSAKALLI DEDE OLDU! EMRAH’IN YENİ İMAJINI GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ!..
ÖNCE “ÇIRILÇIPLAK” POZ VERDİ, ARDINDAN PİŞMAN OLDUĞUNU AÇIKLADI!.. PEKİ KİM BU 20 YAŞINDAKİ GENÇ MANKEN?.. EN SEKSİ POZLARIYLA BİR TIK ÖTEDE!..
GÜZEL OYUNCU TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN KAPRİSLERİ “FANLARINI” KIZDIRDI! HABERİN AYRINTILARI BİR TIK ÖTEDE!..
GÜZELLİĞİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN “KÜÇÜK KADINLAR” DİZİSİN GÜZEL OYUNCUSU FULYA ZENGİNER KİMDEN İLGİNÇ MEKTUPLAR ALIYOR?
“BİNBİR GECE”DE AŞK DEDİKODULARI BİTMİYOR!.. HALİT ERGENÇ BERGÜZAR KOREL’İN ARDINDAN ŞİMDİ DE TARDU FLORDUN İLE CANAN ERGÜDER’İN AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
BU KADIN VÜCUDUNU SERGİLEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİ!.. SEKSİ İNGİLİZ JODIE MARSH, HABER OLMAK İÇİN HER FIRSATTA YARI ÇIPLAK YA DA ÇIRILÇIPLAK OLARAK KAMERALAR KARŞISINA ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR!.. JODIE’NİN ŞOK ETKİSİ YARATAN SON KARELERİ İÇİN TIKLAYIN!..
SEKSİ TV YILDIZININ DÖNÜŞÜ HIZLI OLDU!.. GEÇTİĞİMİZ GÜN NOEL ANNE POZLARIYLA GÜNDEME DAMGASINI VURAN SEKSİ GÜZEL, “J MAGAZINE”YE VERDİĞİ POZLARLA AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI!.. MUHTEŞEM POZLAR BİR TIK ÖTEDE!..
BERGÜZAR-HALİT AŞKINI CANLI ŞAHİTLERİ ANLATTI: “ONLAR ARKADAŞSA, BİZ KÖRÜZ”…
ARIM BALIM PETEĞİM PROGRAMINDA KANSERLE MÜCADELE EDEN KURTULUŞ’A MORAL VEREN HAKAN AYSEV, ABLASININ DA KANSERLE MÜCADELE ETTİĞİNİ SÖYLERKEN GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMADI!..
PLAYBOY’UN SEKSİ YILDIZINDAN PLAYBOY ÇEKİMLERİNİ ARATMAYAN KARELER!.. PLAYBOY’UN KUTLAMA GECESİNE KATILAN DASHA ASTAFIEVA, TRANSPARAN ELBİSESİYLE YÜREK HOPLATIRKEN KÜLODUNU İNDİRİP KAMERALARA POPOSUNU GÖSTERDİĞİ ANLARDA İSE AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI!.. ŞOK KARELER İÇİN TIKLAYIN!..
SON FİLMİNİN SETİNDE 2008’İN SON FRİKİKLERİNE İMZA ATTI VE GÖĞÜS ŞOV YAPTI!.. HAYAL KIRIKLIĞI YARATAN OLAY İSE FİZİĞİYLE BEĞENİ TOPLAYAN GÜZELİN ORTAYA ÇIKAN GÖBEĞİ OLDU?.. KİM Mİ?.. TIKLAYIN!..
OKAN BAYÜLGEN’İN DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU!.. ÜNLÜ ŞOVMEN ŞİRİN EDİGER’LE NE ZAMAN EVLENECEK?
GÜNÜN GÜZELİ!.. O TAM BİR AMERİKAN GÜZELİ!.. NEW-YORK’UN EN GÜZEL FİZİĞİNE SAHİP MODELLERİNDEN BİRİSİ OLARAK GÖSTERİLEN ANGELA SOMMERS’IN SIMSICAK KARELERİ BİR TIK ÖTEDE!..
ARIM BALIM PETEĞİM’E KONUK OLAN SİNEM’DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMALAR!.. ALBÜM YAPTIĞI DÖNEMDE SİBEL CAN TARAFINDAN ÖNÜNÜN KESİLDİĞİNİ VE İŞLERİNE ENGEL OLUNDUĞUNU SÖYLEYEN SİNEM’İN İDDİALARINA İLK YANIT ÜNLÜ MÜZİK ADAMI İLYAS TETİK’TEN GELDİ!.. HABERİN AYRINTILARI BİR TIK ÖTEDE!..
BU MESSENGER BAŞKA “MESSENGER”!.. PORNO FİLMLERİN ARANAN YILDIZI MELISSA MESSENGER, KATILDIĞI TANITIMDA DERİN DEKOLTESİYLE AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI!.. FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi