4.08.2020 Salı 14:29
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

ALTIN ÖRÜMCEK HEYECANI BAŞLADI… SANAL DÜNYANIN OSCARLARI İÇİN BAŞVURULAR 9 ARALIK’TA BİTİYOR!!! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...

SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 

Internet dünyasındaki heyecanlı yarışmada bu yıl web siteleri “Görme Engellilere Uygunluk” kriterine göre de değerlendirilecek. İlk defa bu yıl değerlendirme kriterleri arasına alınan bu kriter ile, web sitelerinin görme engellilere, internet teknolojileri kullanılarak web ortamında sunulan bilgi, hizmet ve ürünlerden ne derecede faydalanabilmesine olanak tanıdığı ve görme engellileri sanal aleme ne derecede dahil ve entegre edebildiği de değerlendirilecek. Değerlendirme, görme engelliler tarafından gerçekleştirilecek.

 

DorukNet tarafından 5 yıldır düzenlenen ve artık gelenekselleşen  Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 6. için başvurular 17 Ekim’de başladı ve 9 Aralık’ta sona erecek.

 

Etkinlik, web ve internet teknolojilerini kullanarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulmasını, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesini ve gündem oluşturulmasını amaçlıyor.

 

Altın Örümcek 2007 için başvuru yapmak isteyen adaylar, bu sene 53 kategori arasından kendilerine en uygun olan kategorilerde başvuru yapabilirler. Adaylık başvuruları, Türkiye’nin bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan ve yeni üyelerin de katılımıyla güçlenen organizasyon jürisi tarafından değerlendirilecek. Halk oylamasına katılmak isteyen İnternet kullanıcıları da, organizasyon resmi web sitesi  www.altinorumcek.com adresinde kullanıcı girişi yaparak değerlendirme yapabilecekler.

 

 

Altın Örümcek 2007  için başvurular, son başvuru tarihi 9 Aralık’a kadar web sitesinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilebilecek. Adaylar ve ilgililer, www.altinorumcek.com adresinde bu sene yenilenen web sitesinden daha detaylı bilgi alabilir, etkinlik sürecinde tüm gelişmeleri takip edebilirler. 

 

Yeni logosu Emre Erdem tarafından tasarlanan Altın Örümcek’in resmi web sitesi de web sponsoru Luckyeye tarafından hazırlandı.   

 

Altın Örümcek Web Ödülleri 2007’de, ödül sponsoru Getty Images Master Delegate Serimaj; Destekleyenler arasında, Google, TÜBİDER, Ajanspress; BKM; Web Sponsoru Luckyeye; basın ve medya sponsorları olarak Activeline, Kobiefor, Macline, Marketing Türkiye,Newtech, Photoline, Photoshop, Tele.com.tr, Telepati Telekom dergileri, Teknoloji TV, Kurumsal Haberler.com yer almaktadır.
29.11.2007 01:15:05 


Bu haber toplam 1022 kez okundu.
   
 Diğer Haberler
ARALIK AYINDA HAFTA İÇİ HER GÜN İZLEYİCİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANAN “ANA OCAĞI”NIN SETİNE SÜRPRİZ ZİYARET!..

FLAŞ! TVEM'DE ÜST DÜZEY ATAMALAR GERÇEKLEŞTİ! PEKİ KADROYA HANGİ İSİMLER KATILDI? DETAYLAR BU HABERDE!..

FLAŞ! BİR DİZİYE DAHA VEDA ZAMANI GELDİ! SEVENLERİNE KÖTÜ HABER! SEVİLEN DİZİ FİNAL YAPACAK!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! KARADAYI ZİRVEDE! YAPIMCISININ "KAST" KULLANDIĞI ORTAYA ÇIKAN SEDA SAYAN ANINDA 5 SHARE'E DÜŞTÜ! LİSTE İÇİN TIKLAYIN!..

'KİM KORKAR HAİN KURTTAN' ADLI OYUNU İZLEYEN FERİDUN DÜZAĞAÇ, YENİ STİLİYLE DİKKAT ÇEKTİ!..

FLAŞ! STAR MEDYA GRUBU VE KANAL 24 İLE AKŞAM VE GÜNEŞ GAZETELERİNİ ELİNDE BULUNDURAN ETHEM SANCAK, YAYIN YÖNETMENLERİYLE YOLLARINI AYIRDI!..

AHMET KURAL AÇIKLADI! FENOMEN DİZİ KARDEŞ PAYI’NIN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!..

YAPTIĞI FLAŞ IŞİD BENZETMELERİYLE GÜNDEME OTURAN VE CİDDİ ŞEKİLDE ELEŞTİRİLEN LEMAN SAM'DAN YENİ BİR AÇIKLAMA DAHA!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! HAYAT YOLUNDA İLE GÜZEL KÖYLÜ'NÜN ZİRVE YARIŞI!.. iŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! O SES TÜRKİYE VE KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN ZİRVEYE KONDU! PEKİ KÜÇÜK AĞA'DA DURUMLAR NE? İŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! OZAN GÜVEN, GEÇTİĞİMİZ GECE DÜZENLENEN "ÜMMÜ SIBYAN:ZİFİR"İN GALASINDAN KAÇTI! HEMDE BAKIN NEDEN?

YENİ DİZİSİ "SERÇE SARAYI" İÇİN SONGÜL ÖDEN BAKIN HANGİ ÜNLÜ OYUNCUYA GÖZÜNÜ DİKTİ?

FLAŞ! BU TARZ BENİM YARIŞMASINDAN TV8’DE SUNUCU OLABİLMEK İÇİN BİLEREK ELENDİ İDDİALARINA NUR BOZAR’DAN YANIT GELDİ!..

FENOMEN YARIŞMA BU TARZ BENİM’DE DUYGU FIRTINASI! YARIŞMACI ÖNCE AĞLADI SONRA GÖBEK ATTI!...

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! KARADAYI ZİRVEYE OTURDU BİR KERE! BENİ AFFET VE ULAN İSTANBUL ZİRVEYE YAKIN! İŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! ÜNLÜ KOMEDYEN İSMAİL BAKİ TUNCER’DEN SURVIVOR İLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN İTİRAFLAR!..

KARA PARA AŞK DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU ENGİN AKYÜREK'İN YER ALDIĞI AFİŞLER, DUBAİ SOKAKLARINI SÜSLEDİ!..

FLAŞ! BU TARZ BENİM PROGRAMINDAN BİLEREK ELENEN NUR BOZAR İÇİN ŞOKE EDEN İDDİA!..

FLAŞ!.. YAKIŞIKLI OYUNCU KEREM BURSİN İLE SEVGİLİSİ YAĞMUR TANRISEVSİN’İN YOLLARI AYRILDI MI?.. İŞTE HABERİN DETAYLARI!..

FLAŞ HABER! ÜNLÜ İSİM EVİNİN BANYOSUNDA ÖLÜ BULUNDU! FLAŞ HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..

 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi